30. 7. 2011

Lookbook & Looklet

Lookbook.nu a Looklet.com zná snad skoro každý. Kdo ne, tak těm tyhle stránky zvlášť stručně popíšu.

LOOKBOOK.nu - Stránka, kam lidé z celého světa vkládají své fotky, na kterých mají nějaký originální a pěkný outfit. Díky tomu se tak třeba my, v módě moc nezářící Češi, dozvídáme, co se nosí např. v Anglii, Francii, Americe.. Je to takové módní propojení různých stylů a zemí. Rozhodně tam každý, kdo se o módu trošku zajímá, nalezne svou inspiraci :).

Teď pár fotek z lookbooku:
(Doina C. Tyto šaty jsou dokonalé *_* )                                        (Juliett K. Legíny s vesmírným potiskem jsou super! A ta fotka je taková crazy :D. Originální)
(Rachel Marie I., ona je prostě dokonalá! Podle mě jedna z nejhezčích holek na lookbooku!)
(Alessandra. Jednoduchý outfit a krásná slečna :))

LOOKLET.com aneb vytvoř si svůj outfit! Vyber si postavu, obleč ji podle své fantazie a přidej hodící se pozadí. Na lookletu jsou navíc různé vychytávky a efekty, aby tvůj výtvor vypadal skvěle :). U každého módního kousku je napsáno i jaká je to značka a kde ho můžeš sehnat. Také můžeš prohlížet looky ostatních uživatů, dávat jim "srdíčka" a přidávat si přátele.

Nějaké mé nové výtvory z lookletu:

A co vy, navštěvujete pravidelně lookbook nebo looklet?

3 komentáře:

  1. jasně, že looklet:-) dobrý článek!:) ale není to náhodou looklet.com?

    OdpovědětVymazat
  2. na lookbooku som ešte nebola,ale určite to checknem :D a na looklet som často chodila,teraz som tam už dlhšiu domu nebola :)
    Tie tvoje výtvori sú pekné :)

    OdpovědětVymazat